Home staging mieszkania w Krakowie na Bronowicach

Mieszkania w Krakowie na Bronowicach, zlokalizowane na osiedlu Starego Dębu to 3-pokojowy lokal o metrażu 63,5m2. Nieruchomość na sprzedaż wymagała drobnego home stagingu do sesji zdjęciowej, która miała na celu stworzenie profesjonalnego ogłoszenia z atrakcyjnymi zdjęciami.

 

Wybór formy współpracy

W naszej ofercie oferujemy zarówno wykonanie zakupów dedykowanych pod indywidualne potrzeby każdej nieruchomości  i pozostawienie produktów w lokalu lub skorzystanie z wypożyczenia naszych dekoracji, które przywozimy na potrzeby sesji zdjęciowej. Właściciele mieszkania na Bronowicach nie chcieli trwale inwestować w dekoracje, ze względu na obecność kota oraz malutkiego dziecka, wprowadzających ryzyko zniszczeń.

Mieszkanie było już wyposażone w meble i część dodatków właścicieli. Nowa nieruchomość nie wymagała odświeżania, ani żadnych prac remontowych, co stanowiło duży atut dla nowych nabywców.

 

Home staging mieszkania – co wykonaliśmy?

W celu wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej pierwszym elementem było dodanie białych, jednolitych firan do ziemi, które nadają wnętrzom delikatności, lekkości i elegancji. W salonie pozwoliliśmy sobie na przestawienie stołu w części jadalnianej i założenie białego obrusu z zielonymi, tropikalnymi liśćmi. Wzór ten doskonale komponował się z zasłonami właścicieli, które również prezentowały wzory palm. Na stole postawiona została także czarna taca ze świeczkami.

 

Zabawki dziecka a home staging

Jednym z kluczowych elementów było usunięcie zabawek dziecka, które zajmowały wcześniej dużą część salonu. Dzięki temu przestrzeń stała się bardziej neutralna i przestronna, co jest ważne podczas oglądania ofert sprzedaży nieruchomości.

 

Wykorzystaj przestrzeń – dekoracje na komodę

Do dekoracji wykorzystaliśmy także przestrzeń na komodzie, która pierwotnie stanowiła miejsce dla kwiatków w doniczkach. Część z nich zdjęliśmy i dołożyliśmy lampkę stołową oraz kompozycje wazoników, stojących na czarnej tacy.

 

Kuchnia i łazienka

Aneks kuchenny został ozdobiony ogromną ilością ziół, a łazienka została wzbogacona o niebieski ręcznik, pasujący do szafki pod umywalką. W przedpokoju dodaliśmy nieco przytulności, kładąc poduszki na ławeczce oraz wieszając kapelusz na wieszaku.

 

Pokój biurowy – dekoracja wnętrz

Pokój biurowy został dogłębnie uprzątnięty, wymagając wyniesienia bieżni do ćwiczeń, ubrań domowników, kwiatków, czy akcesoriów dla kota. Standardowo dodaliśmy firanki, kwiatki, kosz pleciony, poduszki oraz wykonaliśmy lekką rekompozycję regału.

 

Home staging sypialni

Z kolei sypialnia została opróżniona z łóżeczka dziecięcego, rzeczy osobistych domowników i pościeli. Głównym akcentem dekoracyjnym stało się łóżko, na którym znalazła się narzuta na łóżko i poduszki. Dodaliśmy także dużą palmę, kosz pleciony i kwiatki, aby estetycznie zagospodarować przestrzeń.

Wszystkie pomieszczenia zostały uprzednio dogłębnie uprzątnięte z rzeczy osobistych, jak kurtki, ręczniki, zdjęcia rodzinne, buty, ubrania, kosmetyki, zabawki itp.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *